Monster Stuudio tegeleb alates 2006. aastast telereklaamide tootmise ja live-videoülekannetega!

Loome produktsioone Sinu eesmärkide saavutamiseks!

Oleme:

 • Tähtaegades täpsed
 • Arvestame Sinu soovidega, aga pakume ka ise põnevaid lahendusi välja
 • Meeldiva ja mõnusa atmosfääriga koosseis

Meil on hea hinna ja kvaliteedi suhe!

Pakume Sulle müügitöö tõhustamise lahendusi – tele- ja raadioreklaame, video live-ülekandeid, imagofilme ettevõtte toodete või teenuste tutvustamiseks.

Küsimuste korral võta ühendust meie projektijuhtidega!

Meie meeskond

 • Kaimar Taal

  Projektijuht-produtsent

  +372 552 0524

  Kaimar on Monsterite pesamuna, töökas ja õpihimuline projektide vedaja ning multitalent. Ta ei karda käsi külge panna nii produktsiooni korraldamises, igapäevases kontoritöö haldamises kui ka sündmuste korraldamises. Tunneb kõrgendatud huvi turunduse vastu. Tudeerib Estonian Busines Schoolis ettevõtlust ja ärijuhtimist. Vabal ajal leiab Kaimari autospordi üritustelt ja võib-olla ka kaardilugeja kohalt!

  Kolleegid kirjeldavad: Kiire reageerimisega, laia silmaringiga, tubli projektijuht.

 • Aavo Teder

  3D animaator

  +3725128641

  Saage tuttavaks – maailma kõige karmim videodisainer. Aavo valdab kõrgemal tasemel animatsiooni ning on sealjuures loonud ka aastaid arhidektuurseid visuaale. Ta on distsiplineeritud, aktiivne kaitseliitlane. Korrektsus ja detailitäspsus peegeldub ka tema igapäevatöös.  Kolleegid kiidavad: asjatundlik, meeldiv suhtleja, mõistlik mees.

 • Denis Luur

  Režissöör ja Videodisainer

  Denis Luur on suvepealinnast pärit videodisainer, kes monteeris oma esimese telereklaami juba sajandeid tagasi. Täna on Denis pühendunud 2D ja 3D animatsioonide loomisele,  täiendades nii learning by doing meetodil kui ka asjatundjatele suunatud koolitustel. Video live-ülekannete režissöör ja süsteemi operaator.

   

  Kolleegid kirjeldavad: väga sõbralik, pidevalt täiendab ennast ja hoiab kursis uute erialaste teemadega.

 • Imre Saarna

  Graafiline disainer

  Imre on Monster Stuudio graafiline disainer, kes vastutab telereklaamide tüpograafilise korrektsuse ja videopildi lõppmulje eest. Ta on omandanud Eesti Kunstiakadeemias graafilise disaineri eriala. Tööajast väljaspool meeldib Imrele laulda ja meile meeldib teda ka kuulata, ehk siis tegemist on laulva kunstnikuga.

  Kolleegid kirjeldavad: Asjatundlik, hea meeskonnavaimuga, andekas, multitalent.

 • Kaimo Kerge

  Audioprodutsent

  Kaimo Kerge on Monster stuudio heliprodutsent. Kui raadioreklaamide, telereklaamide ja multifilmide helindusest väheseks jääb, siis produtseerib esimesel võimalusel elektroonilist tantsumuusikat, mida mängib muuhulgas ka näiteks maailma tipp-DJ Armin Van Buuren.

   

  Kolleegid kirjeldavad: töökas, vaoshoitud, vastutulelik, kannatlik, kohusetundlik, ei löö ületundide ees risti ette 🙂

 • Tanel Samm

  Partner

  +372 564 4954