Monster Stuudio tegeleb alates 2006. aastast telereklaamide tootmise ja live-videoülekannetega!

Loome produktsioone Sinu eesmärkide saavutamiseks!

Oleme:

 • Tähtaegades täpsed
 • Arvestame Sinu soovidega, aga pakume ka ise põnevaid lahendusi välja
 • Meeldiva ja mõnusa atmosfääriga koosseis

Meil on hea hinna ja kvaliteedi suhe!

Pakume Sulle müügitöö tõhustamise lahendusi – tele- ja raadioreklaame, video live-ülekandeid, imagofilme ettevõtte toodete või teenuste tutvustamiseks.

Küsimuste korral võta ühendust meie projektijuhtidega!

Meie meeskond

 • Kaimar Taal

  Projektijuht-produtsent

  +372 552 0524

  Kaimar on Monsterite pesamuna, töökas ja õpihimuline projektide vedaja ning multitalent. Ta ei karda käsi külge panna nii produktsiooni korraldamises, igapäevases kontoritöö haldamises kui ka sündmuste korraldamises. Tunneb kõrgendatud huvi turunduse vastu. Tudeerib Estonian Busines Schoolis ettevõtlust ja ärijuhtimist. Vabal ajal leiab Kaimari autospordi üritustelt ja võib-olla ka kaardilugeja kohalt!

  Kolleegid kirjeldavad: Kiire reageerimisega, laia silmaringiga, tubli projektijuht.

 • Elina Sirol

  Projektijuht-produtsent

  +372 53 66 0715

  Elina on omandanud TTÜ rahvusvaheliste suhete erialal bakalaureusekraadi ning õpib täna TLÜ magistrantuuris kommunikatsiooni erialal – meedia ja ajakirjanduse suunal. Elina on meie suurkliendi projektijuht ja liitus Monsteritega 2015. aasta talvel. Vaba aeg kulub peamiselt spordile ning looduses liikumisele.

  Kolleegid kirjeldavad: vaikne, aga tubli, entusiastlik ja armastab oma tööd.

 • Denis Luur

  Režissöör ja Videodisainer

  Denis Luur on suvepealinnast pärit videodisainer, kes monteeris oma esimese telereklaami juba sajandeid tagasi. Täna on Denis pühendunud 2D ja 3D animatsioonide loomisele,  täiendades nii learning by doing meetodil kui ka asjatundjatele suunatud koolitustel. Video live-ülekannete režissöör ja süsteemi operaator.

   

  Kolleegid kirjeldavad: väga sõbralik, pidevalt täiendab ennast ja hoiab kursis uute erialaste teemadega.

 • Imre Saarna

  Graafiline disainer

  Imre on Monster Stuudio graafiline disainer, kes vastutab telereklaamide tüpograafilise korrektsuse ja videopildi lõppmulje eest. Ta on omandanud Eesti Kunstiakadeemias graafilise disaineri eriala. Tööajast väljaspool meeldib Imrele laulda ja meile meeldib teda ka kuulata, ehk siis tegemist on laulva kunstnikuga.

  Kolleegid kirjeldavad: Asjatundlik, hea meeskonnavaimuga, andekas, multitalent.

 • Rein Zobel

  Režissöör ja Videodisainer

  Rein on hariduselt psühholoog, aga peale ülikooli lõpetamist hakkas ta tegelema filmindusega ja täiendas ennast Taanis. Peale seda omandas teise kõrghariduse Balti Filmi- ja Meediakoolis filmirežii erialal. Lisaks tegeleb Rein kaljuronimisega ja on videomängudest pajatava podcasti “Puhata ja mängida” üks saatejuhte. Vahel kasutab ka nime Rein Zobel II, et lahkunud ajaloolasest vanaisaga sassi ei aetaks.

   

  Kolleegid kirjeldavad: tark, vaimukas, hoiab meeskonnavaimu üleval, väga loov.

 • Kaimo Kerge

  Audioprodutsent

  Kaimo Kerge on Monster stuudio heliprodutsent. Kui raadioreklaamide, telereklaamide ja multifilmide helindusest väheseks jääb, siis produtseerib esimesel võimalusel elektroonilist tantsumuusikat, mida mängib muuhulgas ka näiteks maailma tipp-DJ Armin Van Buuren.

   

  Kolleegid kirjeldavad: töökas, vaoshoitud, vastutulelik, kannatlik, kohusetundlik, ei löö ületundide ees risti ette 🙂

 • Tanel Samm

  Partner

  +372 564 4954